АДВОКАТТЫҚ МАРАПАТТАР

 Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай РАА Төралқасы көп жылдық жемісті еңбегі және адвокатура қызметін ұйымдастыруда белсенді қатысқаны, сондай-ақ мінсіз кәсіби қызметі үшін үш жүзден астам еңбек етіп жүрген және бұрынғы адвокаттарды наградтау туралы шешім қабылдады.

 

«Кәсібіне берілгендігі үшін» медалімен наградталады:

  1. Бейсембаева Ботакоз Баймагамбетовна (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  2. Жексембаева Кайныйжамал Жумагожиевна (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  3. Хасенова Жанипа Абдулкадыровна (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  4. Айдарханова Назым Сериковна (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  5. Нурбаева Риза Габдуллаевна (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  6. Привалов Геннадий Ефимович (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  7. Нурханова Асылхан Сагимбаевна (Батыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  8. Орынбекова Айгуль Серикбековна (Батыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  9. Тулеева Рауиля Какеновна (Солтүстік Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  10. Хасенова Ольга Александровна (Солтүстік Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  11. Мамаев Сергей Исламович (Павлодар облысының адвокаттар алқасы)
  12. Темірғалы Мейрімкул Бахрадинқызы (Павлодар облысының адвокаттар алқасы)
  13. Бугабаева Турсынхан Есбергеновна (Атырау облысының адвокаттар алқасы)
  14. Казиева Жумагуль Килышпаевна (Атырау облысының адвокаттар алқасы)
  15. Бижанова Бибигуль Маженовна (Ақмола облысының адвокаттар алқасы)
  16. Калыков Темиржан Кенжибаевич (Ақмола облысының адвокаттар алқасы)
  17. Жаканов Кали (Ақмола облысының адвокаттар алқасы)
  18. Воронина Ольга Геннадьевна (Шығыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  19. Ихсанов Мухтарбек Муратович (Шығыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  20. Кусаинова Найля Нурбековна (Шығыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  21. Раисов Мурасбек Курмангалиевич (Шығыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  22. Жұбатұлы Бекболат (Ақтөбе облысының адвокаттар алқасы)
  23. Кушкарбаев Даулет Алдирович (Ақтөбе облысының адвокаттар алқасы)
  24. Ундасынова Айгуль Изимбергеновна (қайтыс болғаннан кейін) (Ақтөбе облысының адвокаттар алқасы)
  25. Ковшун Инна Леонидовна (Қостанай облысының адвокаттар алқасы)
  26. Тулеуленова Гульмира Амануллаевна (Алматы облысының адвокаттар алқасы)
  27. Дулатова Бану Шокпаровна (Алматы облысының адвокаттар алқасы)
  28. Имамзарова Гулжахан Мыргиясовна (Алматы облысының адвокаттар алқасы)
  29. Жамангаранов Бейлберген Апсеитович (Алматы облысының адвокаттар алқасы)
  30. Қабылбек Болата Жапанұлы (Алматы облысының адвокаттар алқасы)
  31. Есиркепов Калдыбай (Маңғыстау облысының адвокаттар алқасы)
  32. Бекболова Катира Умиртаевна (Шымкент қаласының адвокаттар алқасы)
  33. Кривоносов Виктор Викторович (Шымкент қаласының адвокаттар алқасы)
  34. Джакипбеков Оразбак Ятаевич (Шымкент қаласының адвокаттар алқасы)
  35. Есиркепова Рая Рахимовна (Шымкент қаласының адвокаттар алқасы)
  36. Кунходжаева Салтанат Жузбаевна (Түркістан облысының адвокаттар алқасы)
  37. Бигельдинова Кулипа Исаевна (Түркістан облысының адвокаттар алқасы)
  38. Ахмедов Исмаил Джамбулатович (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  39. Гребнева Ольга Васильевна (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  40. Киселев Сергей Александрович (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  41. Клёнина Наталья Анатольевна (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  42. Кунсеркин Жангазы Каримович (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  43. Ровенская Ирина Михайловна (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  44. Шалабаева Гульшат Сарсенгалиевна (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  45. Шатилова Татьяна Сергеевна (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  46. Фазылова Айгуль Игебергеновна (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  47. Аманбаева Светлана Саркановна (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  48. Ахметов Мухамед Балтабекович (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  49. Баховская Надежда Григорьевна (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  50. Исраилова Роза Адамовна (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  51. Мурадян Елена Николаевна (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  52. Токтарова Асия Ахмедьяновна (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  53. Ширахманова Бисенкуль Тусуповна (Қызылорда облысының адвокаттар алқасы)

«Кәсіпқойлығы үшін» медалімен наградталады:

  1. Балпыков Ардак Кудайберкенович (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  2. Бексултанов Туленды Габдуалиевич (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  3. Узканов Руслан Ерланович (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  4. Бейсекеев Нурлан Аманжолович (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  5. Берсанова Фатима Муслимовна (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  6. Нугуманова Бакыт Джаксыгельдиновна (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  7. Хабиева Мавлина Калимжановна (Батыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  8. Мурзалиев Таттолий Михайлович (Батыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  9. Зенковский Александр Владимирович (Солтүстік Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  10. Игнатенко Елена александровна (Солтүстік Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  11. Джамалиденова Карлыгаш Кушымовна (Павлодар облысының адвокаттар алқасы)
  12. Жанкобаев Русланбек Жаксембаевич (Павлодар облысының адвокаттар алқасы)
  13. Вранчев Игорь Олегович (Атырау облысының адвокаттар алқасы)
  14. Хамитов Тлек Нурович (Атырау облысының адвокаттар алқасы)
  15. Желтоножко Евгений Дмитриевич (Ақмола облысының адвокаттар алқасы)
  16. Жакупова Зауре Бекешевна (Ақмола облысының адвокаттар алқасы)
  17. Кульчинов Турсунбек Казбекович (Ақмола облысының адвокаттар алқасы)
  18. Адильбаев Нурлан Фазылович (Шығыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  19. Андреев Игорь Николаевич (Шығыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  20. Иванова Людмила Юрьевна (Шығыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  21. Сальменбаев Камаш Болатказыулы (Шығыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  22. Сулейманов Альберт Ахтямович (Ақтөбе облысының адвокаттар алқасы)
  23. Мушатова Кульпан Жаксембаевна (Ақтөбе облысының адвокаттар алқасы)
  24. Соколов Юрий Владимирович (Қостанай облысының адвокаттар алқасы)
  25. Мырзатай Мухтара Біржанұлы (Алматы облысының адвокаттар алқасы)
  26. Кубашева Елена Анастасовна (Алматы облысының адвокаттар алқасы)
  27. Муратбеков Ерболат Нургалиевич (Алматы облысының адвокаттар алқасы)
  28. Адильбаев Амангельды Мурзакеримович (Алматы облысының адвокаттар алқасы)
  29. Мергенов Дидар Ерсаинович (Алматы облысының адвокаттар алқасы)
  30. Дарменов Бисенбай Клишбекович (Маңғыстау облысының адвокаттар алқасы)
  31. Агабеков Шимирбай Лауланович (Шымкент қаласының адвокаттар алқасы)
  32. Мырзакулов Баглан Алтынбекович (Шымкент қаласының адвокаттар алқасы)
  33. Бертилеуов Нуртуре Нугимашевич (Шымкент қаласының адвокаттар алқасы)
  34. Есимов Талгат Абдуманапович (Шымкент қаласының адвокаттар алқасы)
  35. Менисбаев Мырзабек Койшыбаевич (Түркістан облысының адвокаттар алқасы)
  36. Калиакбарова Бакытгуль Нурмахметовна (Түркістан облысының адвокаттар алқасы)
  37. Ахмадиев Дулат Сейсекович (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  38. Галиев Ерлан Егинбаевич (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  39. Джаксыбеков Нурлан Борисович (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  40. Жандосова Гульнара Рымжановна (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  41. Карчегенова Айнур Кенжегалиевна (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  42. Омарбаева Алия Сайыновна (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  43. Турсагулов Ермек Галимжанович (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  44. Юсупов Камбар Наримович (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  45. Умуркулов Серик Капарович (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  46. Балмуханов Амантай Кошербаевич (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  47. Казакова Наталья Павловна (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  48. Шаймерденов Мейрам Жарылгапович (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  49. Головин Анатолий Леонидович (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  50. Зинягина Людмила Геннадиевна (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  51. Орынбекова Бакытгуль Орынбековна (Қызылорда облысының адвокаттар алқасы)

«Адвокатураны дамытуға қосқан үлесі үшін» медалімен наградталады:

  1. Дощанова Мукарам Габдушевна (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  2. Байбуза Лариса Григорьевна (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  3. Нургалиев Ергали Балмулдинович (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  4. Ержанова Кульжан Вахитовна (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  5. Идрисова Алмагуль Балтабаевна (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  6. Секербаева Сайран Аманбаевна (Нұр-Сұлтан қаласының адвокаттар алқасы)
  7. Ажыгалиева Багдагуль Жаксылыковна (Батыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  8. Хисаметдинов Рашид Галимович (Батыс Қазақстан облысының адвокаттар лқасы)
  9. Сизинцев Сергей Васильевич (Солтүстік Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  10. Веневцева Светлана Васильевна (Солтүстік Қазақстан облысының адвокаттар лқасы)
  11. Кушкумбаева Жанат Дусеновна (Павлодар облысының адвокаттар алқасы)
  12. Сарсенбаев Альбек Тулегенович (Павлодар облысының адвокаттар алқасы)
  13. Мукатанов Талгат Базарбаевич (Атырау облысының адвокаттар алқасы)
  14. Маханбет Бакытжан Маханбетович (Атырау облысының адвокаттар алқасы)
  15. Нургожина Нурсулу Омарбековна (Ақмола облысының адвокаттар алқасы)
  16. Темирова Мара Бекеновна (Ақмола облысының адвокаттар алқасы)
  17. Козлов Денис Юрьевич (Ақмола облысының адвокаттар алқасы)
  18. Аманов Серикжан Искакович (Шығыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  19. Двуреченский Геннадий Анатольевич (Шығыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  20. Рамазанова Мадина Жакбаровна (Шығыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  21. Махамбетова Гульшат Капасовна (Шығыс Қазақстан облысының адвокаттар алқасы)
  22. Таджимова Раушан Таджикеновна (Ақтөбе облысының адвокаттар алқасы)
  23. Абдуллина Эльвира Махсатовна (Ақтөбе облысының адвокаттар алқасы)
  24. Шопагулова Жанар Саимовна (Қостанай облысының адвокаттар алқасы)
  25. Оразбаев Руслан Серикович (Қостанай облысының адвокаттар алқасы)
  26. Петрова Мария Ивановна (Қостанай облысының адвокаттар алқасы)
  27. Масанова Инара Нурбулатовна (Алматы облысының адвокаттар алқасы)
  28. Сулейманов Жангельды Тимергалиевич (Алматы облысының адвокаттар алқасы)
  29. Дюсембеков Серикжан Кызылтаевич (Алматы облысының адвокаттар алқасы)
  30. Койайдарова Гульнара Жаншаевна (Алматы облысының адвокаттар алқасы)
  31. Нурпеисов Галим Курманжанович (Алматы облысының адвокаттар алқасы)
  32. Курмантаев Бекназар Талыбович (Маңғыстау облысының адвокаттар алқасы)
  33. Амиртаев Сапар Абдраманович (Шымкент қаласының адвокаттар алқасы)
  34. Әміре Сағадат Құлтайұлы (Шымкент қаласының адвокаттар алқасы)
  35. Курбаналиева Гульнара Хабибуллаевна (Шымкент қаласының адвокаттар алқасы)
  36. Шайдозов Бахыт Тагаевич (Шымкент қаласының адвокаттар алқасы)
  37. Баймбетова Махаббат Сайсенбековна (Түркістан облысының адвокаттар алқасы)
  38. Витковская Светлана Владимировна (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  39. Акшалов Темирбек Надирбекович (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  40. Амитов Муратхожа Шарапханович (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  41. Кадырбекова Бахытгуль Узакбаевна (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  42. Колыванова Людмила Леонидовна (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  43. Меерзон Игорь Александрович (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  44. Рамазанова Лейла Адильхановна (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  45. Сулейменова Гульнар Жахановна (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  46. Тихонов Евгений Сергеевич (Алматы қаласының адвокаттар алқасы)
  47. Карташова Наталья Петровна (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  48. Сисимбаева Людмила Ивановна (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  49. Ержанова Толкын Акановна (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  50. Федерякин Владимир Александрович (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  51. Ибрахимов Маман Ибрахимович (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  52. Кирьянов Игорь Иванович (Қарағанды облысының адвокаттар алқасы)
  53. Усеинов Хасенхан Алеудинович (Қызылорда облысының адвокаттар алқасы)

  Құрмет грамоталарымен марапатталады:

     Алматы қалалық адвокаттар Алқасы

  1. Абдрахманова Калимаш Толеутаевна
  2. Абжанова Марина Александровна
  3. Агдарбекова Замзагул Токижановна
  4. Адам Мұрат Адамұлы
  5. Адишева Сауле Избасаровна
  6. Ажикенова Райля Касеновна
  7. Айдарханов Абзал Муратович
  8. Алимбекерова Эльмира Хайрхановна
  9. Арыстанбеков Махаббат Ержанович
  10. Ахмеджанова Нинель Ришатовна
  11. Ашурбеков Ашурбек Шафиевич
  12. Байзуллина Рыскул Хамитовна    
  13. Балкасымов Есет Атабаевич
  14. Балтабаев Алмас Тахирович   
  15. Бекмагамбетов Руслан Талгатович
  16. Биданова Жанна Утегеновна
  17. Бидашева Анара Ертаевна
  18. Веретельникова Анна Борисовна  
  19. Ви Изольда Викторовна  
  20. Волкова Марина Николаевна
  21. Дарибаева Газиза Исаевна     
  22. Дедовец Светлана Владимировна
  23. Дюсенбинова Анель Маратовна
  24. Жаналова Алия Маратовна
  25. Ильясова Фарида Мусабековна
  26. Исхаков Олен Азаматович
  27. Колесникова Юлия Владимировна
  28. Кудабаева Нурзаги Бактыбаевна  
  29. Кудинова Елена Анатольевна
  30. Кузнецова Елена Владимировна
  31. Кулбаева Гульмира Нургалиевна
  32. Кульжанова Гульшат Тлешевна
  33. Кусатаева Гульайм Кабдуллиновна
  34. Қасжанов Ильяс Серікқанұлы 
  35. Мадзигон Владислав Эрденович    
  36. Мадибрагимова Регина Елдосовна
  37. Маймас Апен Маймасович
  38. Мамедова Офела Назировна
  39. Маратов Максат Маратулы   
  40. Мусабекова Дана Токижановна  
  41. Мырзаханова Карлыгаш Камсаевна
  42. Наилова Альмира Наиловна  
  43. Низамединова Турахан Абдрахмановна
  44. Нургазиева Халида Хамидовна   
  45. Омарова Диана Туленбаевна
  46. Попов Василий Владимирович
  47. Попов Сергей Валерьевич   
  48. Раимова Фарида Кадыржановна
  49. Романова Лариса Мироновна   
  50. Сабинина Ирина Александровна    
  51. Сапарханова Жалғас Серіпханқызы
  52. Семин Виктор Сергеевич
  53. Серикбаева Алия Сансызбаевна  
  54. Солтанбекова Фариза Хафизовна
  55. Сулейменов Серик Темиргалиевич
  56. Тохмулдина Айгерим Жомартовна
  57. Туменбаев Айбол Аскарбаевич
  58. Турап Айгерим
  59. Турсунбеков Талгат Маратович   
  60. Узыканова Дарина Манаповна  
  61. Усипбеков Марат Жакипбекович
  62. Циммерман Виталий Викторович
  63. Шалгинбаева Гаухар Оразгазиновна
  64. Шведова Светлана Александровна
  65. Шикетаева Шолпан Амангелдыевна 
  66. Шмидт Александр Вячеславович  
  67. Ян Марина Витальевна
  68. Утебеков Джохар Нургазизович  

      Ақмола облысының адвокаттар Алқасы

  1. Бельгибаева Марта  Алпысбаевна
  2. Веряскин  Владимир Николаевич
  3. Викулова  Татьяна  Георгиевна
  4. Нургалиева Баян  Рамазановна
  5. Пушичев Станислав Николаевич
  6. Шинкаренко Татьяна Ивановна
  7. Джапарова  Жамал Кумаровна 
  8. Щугарева Любовь  Александровна
  9. Цыганкова  Галина Васильевна
  10. Игубаев   Хасен  Рахимович
  11. Абдуллина  Сабира  Джазитовна
  12. Жакупов  Амирбек  Шайкенович
  13. Гредин Анатолий Анатольевич
  14. Сулейменову Сауле Джумабаевну
  15. Сулейменову Бахыт Жумашевну
  16. Сатыбалди Лаура
  17. Васина Валентина Вячеславовна
  18. Нугуманов Тулеухан  Мукатаевич
  19. Алибеков Куанышбек Сейтжанович
  20. Алпысбаев  Жумаш Асылбекович
  21. Горбакова Айшат  Увойсовна
  22. Жуманов Марат  Дауренбекович
  23. Досов  Ержан Муратбекович  
  24. Сагадиев Казбек Даулетович
  25. Уткова Ольга Александровна
  26. Ажкенов  Ербол  Куанышевич
  27. Амралинов  Турсунтай  Буркутпаевич
  28.  Ахметова Куаныш Андешевна 

     Алматы облысының адвокаттар Алқасы

  1. Досымбетов Ильяс Аскарович
  2. Игеликова Дана Еркиновна
  3. Тюлюбекова Роза Казезовна
  4. Тургунова Амина Тургуновна
  5. Исмагулов Ержан Амиргалиевич
  6. Тенизбаев Рашид Алтынбекович
  7. Анарбеков Руслан Куанышевич
  8. Кыдыралин Жардембек Сыдыкбекович
  9. Баймолда Ринат Карибаевич
  10. Канатов Аскар Дженисович
  11. Сеитова Гульжан Абдыгапуровна
  12. Дулатова Жанар Темирхановна
  13. Баймуканова Гульмира Тургуновна
  14. Демесинов Алмас Аманболович
  15. Жанадилов Айдар Жамбырбаевич
  16. Акмолданов Муратхан Сергеевич
  17. Абдикеримова Асель Сериковна
  18. Бейсенбаева Маргарита Сериковна
  19. Бегадилов Ербол Муратович
  20. Батырбаев Серик Жолдасшаикович

 Түркістан облысының адвокаттар Алқасы

  1. Джаркенова Акмарал Адылбековна
  2. Абдурасилов Абылай Спатаевич
  3. Ахметов Марат Кудайбекович
  4. Тургынбаев Ермек Елибекович
  5. Кабылов Асылбек Даубаевич
  6. Султанов Бахытжан Оразбаевич
  7. Рысбекова Злиха Калдыбекқызы
  8. Исатаев Темирлан Булытбаевич
  9. Бегисбаев Алиби Кирикбаевич
  10. Аширметова Кадиша Беласаровна
  11. Турганбаев Махмут Орынбасарович
  12. Тиметов Смахан Жорақұлы
  13. Абибулла Сәбит Жәңгірұлы

Дипломмен марапатталады:

       1. Көкшетау қаласының мемлекеттік кепілді заңгерлік көмек көрсету (Ақмола облысы)

 РАА төрағасының алғыс хатымен марапатталады:

  1. Евниев Рашид Бекитович  
  2. Белоносова Татьяна Николаевна  
  3. Қалиева Рысты Ерсейтқызы  
  4. Даубалаев Мейрбек Тилләбекұлы  
  5. Нисанбеков Рашид Суньятович  
  6. Акатова Сауле Баршановна  
  7. Айткалиева Хамида Кабдулхамитовна  
  8. Мухамедьяров Аманжол Нурланович
  9.  Боханова Эльвира Гатаугалиевна
  10.  Малюкова Юлия Александровна
  11.  Хидекель Елена Николаевна
  12.  Миманова Гульнар Койшыбаевна
  13.  Кузембаева Дана Адильбековна
  14.  Мырзамбетов Тоқтарбек Қомбайұлы
  15.  Усетов Бахыт Сеилханович
  16.  Ахатова Ляззат Кендебаевна
  17.  Шайхина Альмира Темирхановна
  18.  Сапарбаева Гулбала Пердеевна
  19.  Сейтжанов Мелес Даинович
  20.  Оралбай Алимжан
  21.  Ракымова Айнаш Кадылбековна
  22.  Кашлатый Андрей Игоревич
  23.  Адембаев Дулат Октябрханович
  24.  Ақылбеков Дәурен Айдарұлы
  25.  Жолдас Баян Атығайқызы
  26.  Алдиярова Галия Садировна
  27.  Джубанышева Тамара-Ханум Тулеповна
  28. Карчегенов Кенжегали Кадырович
  29. Воронов Виталий Иванович
  30.  Утебекова Кундыз Береккызы
  31.  Азанов Бауыржан Аскербекович
  32.  Жукова Снежанна Викторовна
  33.  Жолболов Нурлан Каиржанович
  34.  Колпаков Андрей Леонидович
  35.  Дьяконов Сергей Александрович
  36.  Жангабулова Жанар Сапаргалиевна
  37.  Котлова Алла Васильевна
  38.  Қасқырбай Алмат Досжанулы 
  39.  Согумбаев Арман Имангулович
  40.  Баймагамбетова Айгуль Байтабековна
  41.  Дарибаева Айжан Сериковна
  42.  Мусин Салимжан Альмуратович
  43.  Окапова Гульхан Наримановна
  44.  Шерубаев Руслан Айтказыевич
  45.  Назханов Таир Кузекович
  46.  Байшина Меруерт Какеновна
  47.  Сәбит Ұлпан Сағнайқызы
  48.  Вахрушева Юна Олеговна
  49.  Жакупов Бахытжан Акутаевич
  50.  Алимгожина Галина Балгазыевна
  51.  Сагалиев Серик Хайриденович
  52.  Кожабергенов Нурбек Кайратович
  53.  Жакупов Руслан Кутлумуратович

О Pressa

Пресс-секретарь Республиканской коллегии адвокатов

Добавить комментарий: